Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Multifunkční víceúčelové hřiště nové generace

 

    Naše škola se pustila do největší investice od výstavby areálu školy v roce 1968. Investiční akce s celkovým rozpočtem 55,5 mil. Kč včetně DPH je financována z rozpočtu Moravskoslezského kraje, který je zřizovatelem školy.

    Zastaralé budovy bývalých internátů se v současné době demolují. Nahradí je nové moderní sportovní zázemí se všemi nejmodernějšími prvky. Nové víceúčelové hřiště bude svým pojetím unikátní: mimo běžecké dráhy, basketbalového hřiště a hřiště na malou kopanou budou mít žáci k dispozici také lezeckou boulderingovou stěnu a workoutové hřiště. Součástí komplexu bude také hřiště s mantinely, kde bude možné hrát inlinehokej, hokejbal, volejbal a nohejbal.

Akce byla zahájena v květnu letošního roku a realizace potrvá cca 10 měsíců. Sportovní areál školy tak naváže na Sport Campus Bruntál, jehož součástí je sportovní a rekreační zázemí v okolí a který se bude nadále rozvíjet.Areál budou využívat nejen žáci Střední průmyslové školy a Obchodní akademie, ale také žáci blízkého gymnázia.

 

Více informací v následující reportáži


Vloženo: 09/06/2021 | Počet zobrazení: 1457x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář