Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

DofE

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti a vytrvat. Přináší jim možnost zapojit se do osvědčeného programu, v případě potřeby získat finanční podporu pro své aktivity a stát se součástí mezinárodní komunity.

 

Program DofE je tady od toho, aby účastníkům pomohl zdolat výzvy, které by chtěli překonat a splnit si sny, které mají. V programu DofE se dlouhodobě a pravidelně věnují aktivitám ve čtyřech oblastech:

  • rozvoj talentu,
  • dobrovolnictví,
  • sport,
  • dobrodružná expedice.

 

Vstup do programu je dobrovolný a jeho účastníci mezi sebou nesoutěží.

 

V programu DofE máte podporu od určeného vedoucího, který účastníkům pomáhá v orientaci jejich zájmů, schopností a ambic, a na základě toho si stanovují cíle v jednotlivých oblastech programu. K dosažení těchto cílů je dovede jen vlastní vytrvalost a odhodlání. Nakonec všechny čeká skvělý pocit z dosaženého úspěchu, posunutí hranic toho, co dokážou, získání nových zkušeností, zážitků a kontaktů.

Z programu DofE si odnesou jen tolik, kolik do něj vloží, protože v něm stejně jako v životě k opravdovému úspěchu nevedou žádné zkratky. Za vložené úsilí navíc získají prestižní certifikát – Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu – který jim předají významné osobnosti z České republiky či Velké Británie a jenž jim může pomoci k přijetí na vysokou školu nebo do vysněného zaměstnání.

 

DofE YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/user/DofEAwardCZ

Koordinátor místního centra: Ing. Pavel König

Vedoucí skupiny: Mgr. Nikola Königová

nahoru
Vyhledávací formulář